Besøk våre lagsider

28.09 15:00 Grei kunstgress B  
Grei - Vålerenga G14-1 2 - 6  
21.09 15:00 KGB1 H  
Vålerenga G14-1 - Haslum 2 - 1  
12.09 18:45 Arnestad kunstgress B  
Heggedal - Vålerenga G14-1 3 - 5  
07.09 15:00 KGB1 H  
Vålerenga G14-1 - Huk 5 - 1  
31.08 15:00 Ekeberg kunstgress B  
KFUM - Vålerenga G14-1 2 - 3  
28.09 15:00 Grei kunstgress B  
Grei - Vålerenga G14-1 2 - 6  
21.09 15:00 KGB1 H  
Vålerenga G14-1 - Haslum 2 - 1  
12.09 18:45 Arnestad kunstgress B  
Heggedal - Vålerenga G14-1 3 - 5  
07.09 15:00 KGB1 H  
Vålerenga G14-1 - Huk 5 - 1  
31.08 15:00 Ekeberg kunstgress B  
KFUM - Vålerenga G14-1 2 - 3  
24.08 13:00 KGB1 H  
Vålerenga G14-1 - Lyn 2 - 3  
18.08 19:50 Nordstrand kunstgress B  
Nordstrand - Vålerenga G14-1 3 - 1  
22.06 10:00 KGB1 H  
Vålerenga G14-1 - Ullern 5 - 1  
12.06 20:30 Voksen kunstgress B  
Vestre Aker - Vålerenga G14-1 0 - 0  
07.06 18:30 KGB1 H  
Vålerenga G14-1 - Grei 3 - 0  
01.06 15:00 Haslum kunstgress 2 B  
Haslum - Vålerenga G14-1 3 - 1  
25.05 15:00 KGB1 H  
Vålerenga G14-1 - Heggedal 1 - 2  
18.05 15:00 Bygdøhus 11er B  
Huk - Vålerenga G14-1 9 - 6  
12.05 15:00 KGB1 H  
Vålerenga G14-1 - KFUM 0 - 2  
05.05 18:15 Kringsjå kunstgress B  
Lyn - Vålerenga G14-1 3 - 2  
27.04 15:30 KGB1 H  
Vålerenga G14-1 - Nordstrand 7 - 1  
13.04 18:00 SalMar Banen Kunstgress B  
Viking - Vålerenga G13 Nasjonal 0 - 3  
13.04 15:00 SalMar Banen Kunstgress H  
Vålerenga G13 Nasjonal - Rosenborg 4 - 2  
04.04 20:15 KGB1 H  
Vålerenga G14-1 - Vestre Aker 5 - 1  
26.03 20:30 Ullern kunstgress B  
Ullern - Vålerenga G14-1 3 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Ali B 13 1
Amez Shwan M 14 1
Askil Henriksen S 13 1
Brage Birkelund E 13 1
Brooklyn J 13 1
Daniel Pezueno H 13 1
Didrik Voga B 13 1
Dino Sarotic 13 1
Eirik Kidus Yrvin Pharo 13 1
EL-Schaddai F 13 1
Felix E 13 1
Jones E 13 1
Markus Oliver F 13 1
Mikail A 14 1
Obia Julu N 14 1
Sam S 13 1
Sigurd Giskegjerde R 13 1
William S 13 1
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift