Besøk våre lagsider

14.10 19:10 Myrerfeltet kg 7er B B  
Kjelsås 2 - Vålerenga G11 Tigerenga -  
07.10 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga G11 Tigerenga - Korsvoll Hvit -  
23.09 18:00 Klosterenga kunstgress 7er B  
Sterling gutter 11 - Vålerenga G11 Tigerenga -  
09.09 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga G11 Tigerenga - Ready 3 -  
02.09 18:30 Bjølsen kunstgress 7er A B  
Sagene Striper - Vålerenga G11 Tigerenga -  
14.10 19:10 Myrerfeltet kg 7er B B  
Kjelsås 2 - Vålerenga G11 Tigerenga -  
07.10 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga G11 Tigerenga - Korsvoll Hvit -  
23.09 18:00 Klosterenga kunstgress 7er B  
Sterling gutter 11 - Vålerenga G11 Tigerenga -  
09.09 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga G11 Tigerenga - Ready 3 -  
02.09 18:30 Bjølsen kunstgress 7er A B  
Sagene Striper - Vålerenga G11 Tigerenga -  
26.08 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga G11 Tigerenga - Lyn 7 -  
22.08 18:00 Nordre Åsen 2 kg 7er B B  
Skeid Juventus - Vålerenga G11 Tigerenga -  
11.06 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga G11 Tigerenga - Heming Slemdal 2 -  
03.06 19:10 Valle Hovin gress 7er 2 H  
Vålerenga G11 Tigerenga - Kjelsås 2 -  
28.05 19:10 Korsvoll kunstgress 7er B  
Korsvoll Hvit - Vålerenga G11 Tigerenga -  
20.05 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga G11 Tigerenga - Sterling gutter 11 -  
07.05 19:10 Gressbanen kunstgress 2 7er C B  
Ready 3 - Vålerenga G11 Tigerenga -  
29.04 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga G11 Tigerenga - Sagene Striper -  
23.04 18:00 Kringsjå kunstg. 3 7er C B  
Lyn 7 - Vålerenga G11 Tigerenga -  
08.04 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga G11 Tigerenga - Skeid Juventus -  
02.04 19:10 Heming kg 7er B  
Heming Slemdal 2 - Vålerenga G11 Tigerenga -  
24.03 19:00 Lambertseter Flerbrukshall B  
Bækkelaget - Vålerenga G08 Tigerenga -  
24.03 18:00 Lambertseter Flerbrukshall H  
Vålerenga G08 Tigerenga - Bjørndal 2 -  
10.03 10:30 Lambertseter Flerbrukshall H  
Vålerenga G08 Tigerenga - Idd -  
10.03 10:00 Lambertseter Flerbrukshall H  
Vålerenga G08 Tigerenga - Oppegård -  
24.02 18:00 Lambertseter Flerbrukshall B  
Ljan 2 - Vålerenga G08 Tigerenga -  
24.02 17:00 Lambertseter Flerbrukshall H  
Vålerenga G08 Tigerenga - Langhus -  
13.01 14:30 Lambertseter Flerbrukshall B  
Klemetsrud 2 - Vålerenga G08 Tigerenga -  
13.01 13:30 Lambertseter Flerbrukshall H  
Vålerenga G08 Tigerenga - Fossum -  
06.01 18:30 Lambertseter Flerbrukshall B  
Bjørndal 2 - Vålerenga G08 Tigerenga -  
06.01 17:30 Lambertseter Flerbrukshall B  
Hasle-Løren - Vålerenga G08 Tigerenga -  
16.12 14:30 Lambertseter Flerbrukshall H  
Vålerenga G08 Tigerenga - Bækkelaget -  
16.12 14:00 Lambertseter Flerbrukshall B  
Idd - Vålerenga G08 Tigerenga -  
25.11 16:30 Lambertseter Flerbrukshall H  
Vålerenga G08 Tigerenga - Ljan 2 -  
25.11 15:30 Lambertseter Flerbrukshall B  
Oppegård - Vålerenga G08 Tigerenga -  
04.11 11:30 Lambertseter Flerbrukshall H  
Vålerenga G08 Tigerenga - Klemetsrud 2 -  
04.11 10:30 Lambertseter Flerbrukshall B  
Langhus - Vålerenga G08 Tigerenga -  
21.10 19:30 Lambertseter Flerbrukshall B  
Fossum - Vålerenga G08 Tigerenga -  
21.10 18:30 Lambertseter Flerbrukshall H  
Vålerenga G08 Tigerenga - Hasle-Løren -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Abdur-Rahman B 11 8
Adrian Johansen F 11 8
Alend A 11 5
Ali A 11 7
Arvin Maqsodi 11 8
Hamza B 11 7
Jonathan S L 11 5
Julian T 11 1
Markus Finstad S 11 8
Muhammad Ayaan G 11 7
Neon M 11 8
Shams B 10 8
Vilhjalmur Atli M 11 6
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift