Besøk våre lagsider

25.09 19:00 Ellingsrud kunstgr. 7er A B
Ellingsrud - Vålerenga G10 Drageenga -
25.09 19:00 Monolitten 5er B
Bygdø Monolitten 3 - Vålerenga G10 Drageenga2 -
09.10 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H
Vålerenga G10 Drageenga - Vålerenga Storm -
17.10 19:00 Løren kunstgress 7er B B
Hasle-Løren Hvit - Vålerenga G10 Drageenga -
18.09 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G10 Drageenga2 - Høybr/Stovn G10 3 -  
12.09 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G10 Drageenga - Grüner 2 -  
12.09 19:00 Kringsjå gress 5er A B  
Lyn 3 - Vålerenga G10 Drageenga2 -  
04.09 19:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G10 Drageenga2 - Koll 2 -  
03.09 19:00 Grorud kunstgress 7er A B  
Grorud 1 - Vålerenga G10 Drageenga -  
17.10 19:00 Løren kunstgress 7er B B  
Hasle-Løren Hvit - Vålerenga G10 Drageenga -  
09.10 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G10 Drageenga - Vålerenga Storm -  
25.09 19:00 Ellingsrud kunstgr. 7er A B  
Ellingsrud - Vålerenga G10 Drageenga -  
25.09 19:00 Monolitten 5er B  
Bygdø Monolitten 3 - Vålerenga G10 Drageenga2 -  
18.09 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G10 Drageenga2 - Høybr/Stovn G10 3 -  
12.09 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G10 Drageenga - Grüner 2 -  
12.09 19:00 Kringsjå gress 5er A B  
Lyn 3 - Vålerenga G10 Drageenga2 -  
04.09 19:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G10 Drageenga2 - Koll 2 -  
03.09 19:00 Grorud kunstgress 7er A B  
Grorud 1 - Vålerenga G10 Drageenga -  
27.08 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G10 Drageenga - Årvoll 5 -  
27.08 19:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G10 Drageenga2 - Bygdø Monolitten 4 -  
21.08 19:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G10 Drageenga2 - Bygdø Monolitten 2 -  
20.08 18:15 Bjølsen kunstgress 7er B B  
Sagene - Vålerenga G10 Drageenga -  
19.06 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G10 Drageenga - Skeid Oksene -  
19.06 19:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G10 Drageenga2 - Høybr/Stovn G10 4 -  
12.06 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G10 Drageenga - Hasle-Løren Hvit -  
04.06 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 B  
Vålerenga Storm - Vålerenga G10 Drageenga -  
26.05 19:00 Kollbanen 7er 5er B B  
Koll 2 - Vålerenga G10 Drageenga2 -  
22.05 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G10 Drageenga - Ellingsrud -  
22.05 19:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G10 Drageenga2 - Bygdø Monolitten 3 -  
15.05 19:00 Høybråten kg 5er B  
Høybr/Stovn G10 3 - Vålerenga G10 Drageenga2 -  
12.05 17:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G10 Drageenga2 - Lyn 3 -  
07.05 18:20 Dælenengen kunstg. 7er B B  
Grüner 2 - Vålerenga G10 Drageenga -  
02.05 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G10 Drageenga - Grorud 1 -  
28.04 19:00 Monolitten 5er B  
Bygdø Monolitten 4 - Vålerenga G10 Drageenga2 -  
25.04 19:00 Tonsenhagen kunstgress 7er B B  
Årvoll 5 - Vålerenga G10 Drageenga -  
10.04 19:00 Monolitten 5er B  
Bygdø Monolitten 2 - Vålerenga G10 Drageenga2 -  
09.04 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H  
Vålerenga G10 Drageenga - Sagene -  
07.04 19:00 Høybråten kg 5er B  
Høybr/Stovn G10 4 - Vålerenga G10 Drageenga2 -  
07.04 17:00 Nordre Åsen 2 kg 7er A B  
Skeid Oksene - Vålerenga G10 Drageenga -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift