Besøk våre lagsider

22.08 18:00 Løren kunstgress 7er A B
Hasle-Løren Hvit - Vålerenga G10 Storm -
29.08 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H
Vålerenga G10 Storm - Skeid Oksene -
04.09 19:00 Bjølsen kunstgress 7er A B
Sagene - Vålerenga G10 Storm -
10.09 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H
Vålerenga G10 Storm - Årvoll 5 -
16.09 19:00 Grorud kunstgress 7er A B
Grorud 1 - Vålerenga G10 Storm -
13.06 19:00 Ellingsrud kunstgr. 7er A B  
Ellingsrud - Vålerenga G10 Storm -  
04.06 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G10 Storm - Vålerenga Drageenga -  
23.05 19:10 Dælenengen kunstg. 7er B B  
Grüner 2 - Vålerenga G10 Storm -  
14.05 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G10 Storm - Grorud 1 -  
08.05 19:00 Tonsenhagen kunstgress 7er B B  
Årvoll 5 - Vålerenga G10 Storm -  
17.10 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G10 Storm - Ellingsrud -  
09.10 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 B  
Vålerenga Drageenga - Vålerenga G10 Storm -  
26.09 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G10 Storm - Grüner 2 -  
16.09 19:00 Grorud kunstgress 7er A B  
Grorud 1 - Vålerenga G10 Storm -  
10.09 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G10 Storm - Årvoll 5 -  
04.09 19:00 Bjølsen kunstgress 7er A B  
Sagene - Vålerenga G10 Storm -  
29.08 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G10 Storm - Skeid Oksene -  
22.08 18:00 Løren kunstgress 7er A B  
Hasle-Løren Hvit - Vålerenga G10 Storm -  
13.06 19:00 Ellingsrud kunstgr. 7er A B  
Ellingsrud - Vålerenga G10 Storm -  
04.06 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G10 Storm - Vålerenga Drageenga -  
23.05 19:10 Dælenengen kunstg. 7er B B  
Grüner 2 - Vålerenga G10 Storm -  
14.05 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G10 Storm - Grorud 1 -  
08.05 19:00 Tonsenhagen kunstgress 7er B B  
Årvoll 5 - Vålerenga G10 Storm -  
30.04 18:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G10 Storm - Sagene -  
25.04 18:00 Nordre Åsen 2 kg 7er D B  
Skeid Oksene - Vålerenga G10 Storm -  
11.04 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G10 Storm - Hasle-Løren Hvit -  
17.03 18:30 Oppsal Arena 3 B  
Bjørndal - Vålerenga G7 Storm -  
17.03 18:00 Oppsal Arena 3 H  
Vålerenga G7 Storm - Ellingsrud -  
24.02 12:00 Oppsal Arena 3 H  
Vålerenga G7 Storm - Vestre Aker -  
02.02 17:30 Oppsal Arena 3 H  
Vålerenga G7 Storm - Lyn 2 -  
02.02 17:00 Oppsal Arena 3 B  
Oppsal - Vålerenga G7 Storm -  
27.01 10:30 Oppsal Arena 3 B  
Høvik - Vålerenga G7 Storm -  
27.01 10:00 Oppsal Arena 3 H  
Vålerenga G7 Storm - Hasle-Løren 2 -  
06.01 18:30 Oppsal Arena 3 B  
Ellingsrud - Vålerenga G7 Storm -  
06.01 17:30 Oppsal Arena 3 B  
Frigg 2 - Vålerenga G7 Storm -  
16.12 11:00 Oppsal Arena 3 H  
Vålerenga G7 Storm - Bjørndal -  
24.11 17:30 Oppsal Arena 3 H  
Vålerenga G7 Storm - Oppsal -  
24.11 16:30 Oppsal Arena 3 B  
Vestre Aker - Vålerenga G7 Storm -  
04.11 12:30 Oppsal Arena 3 B  
Lyn 2 - Vålerenga G7 Storm -  
04.11 11:30 Oppsal Arena 3 H  
Vålerenga G7 Storm - Høvik -  
21.10 18:30 Oppsal Arena 3 H  
Vålerenga G7 Storm - Frigg 2 -  
21.10 18:00 Oppsal Arena 3 B  
Hasle-Løren 2 - Vålerenga G7 Storm -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Ajdin K 10 1
Alexander B 10 1
Ebrima Ebou S 10 1
Johannes N 10 1
Julian Salimpour V 10 1
Lucas K 10 1
Lucas Mills H 10 1
Nedim Dizdarevic 10 1
Tarik Mehovic K 10 1
Vuk J 10 1
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift