Besøk våre lagsider

MAN
10.06
18:00-19:30
KGB2 A-B
16.06 18:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H
Vålerenga J13-2 - Bygdø Monolitten -
19.06 19:00 Løren kunstgress 7er B B
Hasle-Løren - Vålerenga J13-2 -
20.06 18:45 Valle Hovin kunstgress 9er B H
Vålerenga J13-1 - Kolbotn 2 -
15.08 18:45 Langhus kunstgr. 2 9er A B
Langhus 2 - Vålerenga J13-1 -
21.08 19:45 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H
Vålerenga J13-2 - Kolbotn -
15.06 14:00 Caltexløkka H  
Vålerenga Fotball Jenter 13 år - Lille-Tøyen -  
13.06 18:45 Myrerfeltet kg 9er A B  
Kjelsås 2 - Vålerenga J13-1 3 - 1  
12.06 19:00 Kalbakken kunstgress 1 7er A B  
Grei - Vålerenga J13-2 11 - 6  
05.06 18:55 Haraløkka kunstgress 9er A B  
Bøler - Vålerenga J13-1 3 - 1  
02.06 18:00 Valle Hovin kunstgress 9er B H  
Vålerenga J13-1 - Bækkelaget 4 - 3  
16.10 20:15 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga J13-2 - Grei -  
09.10 19:00 Ferd stadion 7er C (Bygdøy) B  
Bygdø Monolitten - Vålerenga J13-2 -  
26.09 18:45 Valle Hovin kunstgress 9er B H  
Vålerenga J13-1 - Bøler -  
19.09 18:45 Ekeberg kunstgress 2 9er A B  
Bækkelaget - Vålerenga J13-1 -  
18.09 20:15 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga J13-2 - Ski -  
11.09 20:15 Valle gress 7er B H  
Vålerenga J13-1 - Holmlia -  
10.09 19:15 Nordre Åsen 2 kg 7er C B  
Skeid - Vålerenga J13-2 -  
06.09 20:15 Valle Hovin kunstgress 9er B H  
Vålerenga J13-1 - Nordstrand -  
04.09 19:40 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga J13-2 - Oppsal -  
29.08 18:45 Nesoddbanen KG 9er A B  
Nesodden - Vålerenga J13-1 -  
27.08 19:10 Hallager kunstgr. 7er C B  
Nordstrand - Vålerenga J13-2 -  
23.08 20:15 Valle Hovin kunstgress 9er B H  
Vålerenga J13-1 - KFUM -  
21.08 19:45 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga J13-2 - Kolbotn -  
15.08 18:45 Langhus kunstgr. 2 9er A B  
Langhus 2 - Vålerenga J13-1 -  
20.06 18:45 Valle Hovin kunstgress 9er B H  
Vålerenga J13-1 - Kolbotn 2 -  
19.06 19:00 Løren kunstgress 7er B B  
Hasle-Løren - Vålerenga J13-2 -  
16.06 18:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga J13-2 - Bygdø Monolitten -  
15.06 14:00 Caltexløkka H  
Vålerenga Fotball Jenter 13 år - Lille-Tøyen -  
13.06 18:45 Myrerfeltet kg 9er A B  
Kjelsås 2 - Vålerenga J13-1 3 - 1  
12.06 19:00 Kalbakken kunstgress 1 7er A B  
Grei - Vålerenga J13-2 11 - 6  
05.06 18:55 Haraløkka kunstgress 9er A B  
Bøler - Vålerenga J13-1 3 - 1  
02.06 18:00 Valle Hovin kunstgress 9er B H  
Vålerenga J13-1 - Bækkelaget 4 - 3  
23.05 20:15 Lusetjern kunstg. 9er B B  
Holmlia - Vålerenga J13-1 8 - 2  
16.05 20:15 Nordstrand kunstgress 2 9er B  
Nordstrand - Vålerenga J13-1 1 - 0  
15.05 20:15 Ski kunstgress 1 7er A B  
Ski - Vålerenga J13-2 15 - 1  
10.05 20:15 Valle Hovin kunstgress 9er B H  
Vålerenga J13-1 - Nesodden 0 - 6  
08.05 20:15 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga J13-2 - Skeid 2 - 6  
02.05 18:45 Ekeberg kunstgress 9er A B  
KFUM - Vålerenga J13-1 2 - 4  
01.05 20:15 Trasop kunstgress 7er B  
Oppsal - Vålerenga J13-2 9 - 3  
27.04 12:00 Valle Hovin kunstgress 9er A H  
Vålerenga J13-1 - Holmlia 5 - 4  
26.04 20:15 Valle Hovin kunstgress 9er B H  
Vålerenga J13-1 - Langhus 2 4 - 2  
24.04 19:45 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga J13-2 - Nordstrand 1 - 2  
10.04 20:15 Sofiemyr kunstgress 9er A B  
Kolbotn 2 - Vålerenga J13-1 3 - 6  
10.04 19:10 Tømte 7er 01 B  
Kolbotn - Vålerenga J13-2 6 - 0  
04.04 18:45 Valle Hovin kunstgress 9er B H  
Vålerenga J13-1 - Kjelsås 2 8 - 3  
03.04 20:15 Valle Hovin kunstgress 3 7er 1 H  
Vålerenga J13-2 - Hasle-Løren 4 - 6  
24.03 18:00 Høybråten 9er A B  
Høybr/Stovn - Vålerenga J13-1 3 - 11  
10.03 17:00 Valle Hovin kunstgress 2 9er A H  
Vålerenga J13-1 - Årvoll 2 - 9  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Adele J 13 2
Agnes Linnås Y 13 14
Anne Bøyland Myromslien 13 16
Anni Johanne Poppe M 13 13
Camilla Eriksen Opland 13 17
Eira Børresen R 13 19
Elida Suzanne M 13 19
Elise P 13 12
Ella Haaland P 12 15
Ena H 13 14
Frida Alise B 13 12
Hana B 13 11
Kari Myrene N 13 16
Lea Lysa S 13 19
Mari Miranda G 13 1
Maria Anna S 13 16
Melike Ilayda B 13 16
Samira S 13 3
Shania H 13 17
Signe Johanne Rudd S 13 1
Somayayasin M 13 17
Tyra Bjerkeli H 13 14
Yanel Carolina Salinas L 13 13
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift