Besøk våre lagsider

23.09 18:00 Valle Gress 5'er B H
Vålerenga G9 Tornados 2 - Grorud 1 -
25.09 17:00 Valle Gress 5'er B H
Vålerenga G9 Tornados - Forward Gaupe -
10.10 17:00 Tørteberg gress 5er A B
Frigg Blue - Vålerenga G9 Tornados -
10.10 18:00 Kalbakken kunstgress 1 5er D B
Grei Rødtvet - Vålerenga G9 Tornados 2 -
15.10 17:00 Valle Gress 5'er B H
Vålerenga G9 Tornados 2 - Manglerud Star Grønn -
19.09 17:00 Monolitten 5er B  
Bygdø Monolitten 7 - Vålerenga G9 Tornados -  
17.09 18:00 Jeriko 7er 5er A B  
Lindeberg 1 - Vålerenga G9 Tornados 2 -  
12.09 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G9 Tornados - Skeid 2 -  
10.09 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G9 Tornados 2 - Årvoll 5 -  
05.09 18:00 Årvoll hockey kg 5er A B  
Årvoll 1 - Vålerenga G9 Tornados -  
17.10 17:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G9 Tornados - Heming Tornado -  
15.10 17:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G9 Tornados 2 - Manglerud Star Grønn -  
10.10 18:00 Kalbakken kunstgress 1 5er D B  
Grei Rødtvet - Vålerenga G9 Tornados 2 -  
10.10 17:00 Tørteberg gress 5er A B  
Frigg Blue - Vålerenga G9 Tornados -  
25.09 17:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G9 Tornados - Forward Gaupe -  
23.09 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G9 Tornados 2 - Grorud 1 -  
19.09 17:00 Monolitten 5er B  
Bygdø Monolitten 7 - Vålerenga G9 Tornados -  
17.09 18:00 Jeriko 7er 5er A B  
Lindeberg 1 - Vålerenga G9 Tornados 2 -  
12.09 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G9 Tornados - Skeid 2 -  
10.09 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G9 Tornados 2 - Årvoll 5 -  
05.09 18:00 Årvoll hockey kg 5er A B  
Årvoll 1 - Vålerenga G9 Tornados -  
03.09 17:00 Trasop kunstgress 5er B  
Oppsal 10 - Vålerenga G9 Tornados 2 -  
28.08 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G9 Tornados - Try 1 -  
22.08 18:00 Ris ungdomsskole kunstgress 7er 5er B B  
Ready 4 - Vålerenga G9 Tornados -  
20.08 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G9 Tornados 2 - Kjelsås 6 -  
14.08 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G9 Tornados - Korsvoll Ivrig -  
18.06 18:00 Høybråten kg 5er B  
Høybr/Stovn G9 4 - Vålerenga G9 Tornados 2 -  
18.06 18:00 Nordre Åsen 2 kg 5er C B  
Skeid 1 - Vålerenga G9 Tornados -  
13.06 18:00 Heming kg 5er B B  
Heming Tornado - Vålerenga G9 Tornados -  
11.06 17:00 Manglerud kunstg. 5er A B  
Manglerud Star Grønn - Vålerenga G9 Tornados 2 -  
06.06 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G9 Tornados - Frigg Blue -  
04.06 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G9 Tornados 2 - Grei Rødtvet -  
30.05 17:00 Kampen skole 7er 5er A B  
Forward Gaupe - Vålerenga G9 Tornados -  
29.05 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G9 Tornados - Bygdø Monolitten 7 -  
24.05 18:00 Bjølsenfeltet 5er A B  
Try 1 - Vålerenga G9 Tornados -  
21.05 18:00 Nordre Åsen 2 kg 5er A B  
Skeid 2 - Vålerenga G9 Tornados -  
20.05 17:50 Grorud kunstgress 5er D B  
Grorud 1 - Vålerenga G9 Tornados 2 -  
16.05 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G9 Tornados - Årvoll 1 -  
14.05 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G9 Tornados 2 - Lindeberg 1 -  
07.05 18:00 Årvoll hockey kg 5er B B  
Årvoll 5 - Vålerenga G9 Tornados 2 -  
05.05 18:00 Valle Hovin kunstgress 3 5er C H  
Vålerenga G9 Tornados 2 - Oppsal 10 -  
28.04 18:00 Valle Hovin kunstgress 3 5er H H  
Vålerenga G9 Tornados - Ready 4 -  
11.04 18:10 Korsvoll kunstgress 5er B B  
Korsvoll Ivrig - Vålerenga G9 Tornados -  
11.04 18:00 Kjelsåsmyra kunstg. 5er C B  
Kjelsås 6 - Vålerenga G9 Tornados 2 -  
04.04 18:00 Valle Hovin kunstgress 3 5er C H  
Vålerenga G9 Tornados 2 - Høybr/Stovn G9 4 -  
02.04 18:00 Valle Hovin kunstgress 3 5er E H  
Vålerenga G9 Tornados - Skeid 1 -  
02.03 14:00 Bjørnholthallen 2 A H  
2010 Tornados - Ellingsrud 2 -  
02.03 13:30 Bjørnholthallen 2 A B  
Korsvoll - 2010 Tornados -  
10.02 18:00 Bjørnholthallen 2 B B  
Try - 2010 Tornados -  
10.02 17:00 Bjørnholthallen 2 B H  
2010 Tornados - Kolbotn -  
13.01 14:30 Bjørnholthallen 2 A B  
Røa 2 - 2010 Tornados -  
13.01 13:30 Bjørnholthallen 2 A H  
2010 Tornados - Jardar -  
05.01 18:00 Bjørnholthallen 2 A B  
Oppsal 2 - 2010 Tornados -  
05.01 17:00 Bjørnholthallen 2 A H  
2010 Tornados - Hasle-Løren -  
16.12 18:30 Bjørnholthallen 2 A B  
Nordstrand 2 - 2010 Tornados -  
16.12 17:30 Bjørnholthallen 2 A B  
Ellingsrud 2 - 2010 Tornados -  
08.12 18:00 Bjørnholthallen 2 B H  
2010 Tornados - Korsvoll -  
08.12 17:30 Bjørnholthallen 2 B H  
2010 Tornados - Try -  
18.11 14:00 Bjørnholthallen 2 A H  
2010 Tornados - Røa 2 -  
18.11 13:00 Bjørnholthallen 2 A B  
Kolbotn - 2010 Tornados -  
28.10 12:30 Bjørnholthallen 1 A B  
Jardar - 2010 Tornados -  
28.10 11:30 Bjørnholthallen 1 A H  
2010 Tornados - Oppsal 2 -  
21.10 12:00 Bjørnholthallen 2 A H  
2010 Tornados - Nordstrand 2 -  
21.10 11:00 Bjørnholthallen 2 A B  
Hasle-Løren - 2010 Tornados -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift