Besøk våre lagsider

21.08 18:00 Valle Gress 5 er A H
Vålerenga G8 Kongeblå - Røa Allstars -
27.08 18:00 Valle Gress 5 er A B
Vålerenga Heltene - Vålerenga G8 Kongeblå -
03.09 18:00 Valle Gress 5'er B H
Vålerenga G8 Kongeblå - Lyn 2 -
12.09 18:00 Nordre Åsen gress 5er A B
Skeid Bjørnene - Vålerenga G8 Kongeblå -
17.09 18:00 Valle Hovin gress 5er B H
Vålerenga G8 Kongeblå - Ullern 8 -
19.06 18:30 Toppenhaug 5er C B  
Lommedalen 1 - Vålerenga G8 Kongeblå -  
13.06 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G8 Kongeblå - Lyn 1 -  
05.06 18:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G8 Kongeblå - Vålerenga Allstars -  
02.06 18:00 Valle Hovin gress 5er B B  
Vålerenga Kings - Vålerenga G8 Kongeblå -  
30.05 17:30 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G8 Kongeblå - Vålerenga Tippen -  
17.10 18:00 Valle Hovin kunstgress 3 5er D B  
Vålerenga Allstars - Vålerenga G8 Kongeblå -  
10.10 18:00 Valle Hovin kunstgress 2 5er A H  
Vålerenga G8 Kongeblå - Vålerenga Kings -  
24.09 17:00 Valle Gress 5'er B B  
Vålerenga Tippen - Vålerenga G8 Kongeblå -  
17.09 18:00 Valle Hovin gress 5er B H  
Vålerenga G8 Kongeblå - Ullern 8 -  
12.09 18:00 Nordre Åsen gress 5er A B  
Skeid Bjørnene - Vålerenga G8 Kongeblå -  
03.09 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G8 Kongeblå - Lyn 2 -  
27.08 18:00 Valle Gress 5 er A B  
Vålerenga Heltene - Vålerenga G8 Kongeblå -  
21.08 18:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G8 Kongeblå - Røa Allstars -  
19.06 18:30 Toppenhaug 5er C B  
Lommedalen 1 - Vålerenga G8 Kongeblå -  
13.06 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G8 Kongeblå - Lyn 1 -  
05.06 18:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G8 Kongeblå - Vålerenga Allstars -  
02.06 18:00 Valle Hovin gress 5er B B  
Vålerenga Kings - Vålerenga G8 Kongeblå -  
30.05 17:30 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G8 Kongeblå - Vålerenga Tippen -  
23.05 18:30 Hullebergmyra kunstgress 5er A B  
Ullern 8 - Vålerenga G8 Kongeblå -  
16.05 18:00 Valle Hovin kunstgress 3 5er H H  
Vålerenga G8 Kongeblå - Skeid Bjørnene -  
08.05 18:00 Kringsjå gress 5er A B  
Lyn 2 - Vålerenga G8 Kongeblå -  
05.05 12:00 Valle Hovin kunstgress 2 5er A H  
Vålerenga G8 Kongeblå - Vålerenga Heltene -  
22.04 18:00 FO-banen 7er 5er A B  
Røa Allstars - Vålerenga G8 Kongeblå -  
09.04 18:00 Valle Hovin kunstgress 3 5er H H  
Vålerenga G8 Kongeblå - Lommedalen 1 -  
03.04 18:00 Kringsjå kunstg. 2 5er A B  
Lyn 1 - Vålerenga G8 Kongeblå -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Alexander H 8 1
Ask Toivo H 8 2
Danyal Samer G 8 2
Edvard Jusnes Vang 8 2
Jakob U 8 2
Kevin I 8 2
Mikkel Svorte K 8 2
Oscar Kasa W 8 2
Theo Gustav N 8 2
Theodor Trandum T 8 1
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift