Besøk våre lagsider

25.08 18:00 Valle Gress 5 er A B
Vålerenga Kings - Vålerenga G8 Tippen -
29.08 18:00 Valle Gress 5'er B H
Vålerenga G8 Tippen - Vålerenga Allstars -
03.09 18:00 Kringsjå kunstg. 2 5er A B
Lyn 1 - Vålerenga G8 Tippen -
10.09 18:00 Valle Hovin gress 5er B H
Vålerenga G8 Tippen - Lommedalen 1 -
19.09 18:00 Røa kunstgress 2 5er C B
Røa Allstars - Vålerenga G8 Tippen -
18.06 18:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G8 Tippen - Ullern 8 -  
12.06 18:10 Nordre Åsen hockey KG 5er B B  
Skeid Bjørnene - Vålerenga G8 Tippen -  
06.06 18:00 Kringsjå gress 5er C B  
Lyn 2 - Vålerenga G8 Tippen -  
02.06 17:00 Valle Hovin gress 5er B H  
Vålerenga G8 Tippen - Vålerenga Heltene -  
30.05 17:30 Valle Gress 5 er A B  
Vålerenga Kongeblå - Vålerenga G8 Tippen -  
17.10 18:30 Valle Hovin kunstgress 3 5er G H  
Vålerenga G8 Tippen - Lyn 2 -  
10.10 17:20 Valle Gress 5'er B B  
Vålerenga Heltene - Vålerenga G8 Tippen -  
24.09 17:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G8 Tippen - Vålerenga Kongeblå -  
19.09 18:00 Røa kunstgress 2 5er C B  
Røa Allstars - Vålerenga G8 Tippen -  
10.09 18:00 Valle Hovin gress 5er B H  
Vålerenga G8 Tippen - Lommedalen 1 -  
03.09 18:00 Kringsjå kunstg. 2 5er A B  
Lyn 1 - Vålerenga G8 Tippen -  
29.08 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G8 Tippen - Vålerenga Allstars -  
25.08 18:00 Valle Gress 5 er A B  
Vålerenga Kings - Vålerenga G8 Tippen -  
18.06 18:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G8 Tippen - Ullern 8 -  
12.06 18:10 Nordre Åsen hockey KG 5er B B  
Skeid Bjørnene - Vålerenga G8 Tippen -  
06.06 18:00 Kringsjå gress 5er C B  
Lyn 2 - Vålerenga G8 Tippen -  
02.06 17:00 Valle Hovin gress 5er B H  
Vålerenga G8 Tippen - Vålerenga Heltene -  
30.05 17:30 Valle Gress 5 er A B  
Vålerenga Kongeblå - Vålerenga G8 Tippen -  
23.05 18:00 Valle Hovin kunstgress 3 5er F H  
Vålerenga G8 Tippen - Røa Allstars -  
15.05 18:30 Toppenhaug 5er D B  
Lommedalen 1 - Vålerenga G8 Tippen -  
08.05 18:00 Valle Hovin kunstgress 5er B H  
Vålerenga G8 Tippen - Lyn 1 -  
05.05 12:00 Valle Hovin kunstgress 2 5er B B  
Vålerenga Allstars - Vålerenga G8 Tippen -  
01.05 18:00 Valle Hovin kunstgress 3 5er C H  
Vålerenga G8 Tippen - Vålerenga Kings -  
11.04 18:30 Hullebergmyra kunstgress 5er B B  
Ullern 8 - Vålerenga G8 Tippen -  
04.04 18:00 Valle Hovin kunstgress 5er A H  
Vålerenga G8 Tippen - Skeid Bjørnene -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Aksel Hébert B 8 3
Aryan R 8 2
Even G 8 3
Josef E 8 3
Mehdi G 8 3
Noah Kelenge B 8 3
Robin J 8 3
Sami Ait Assou N 8 3
Teodor M 8 3
Thomas Haile Asmamaw 8 3
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift