Besøk våre lagsider

22.09 16:00 Valle Gress 5 er A H
Vålerenga G8 Superhelt - Frigg Rød -
25.09 18:30 Hullebergmyra kunstgress 5er A B
Ullern 8 - Vålerenga G8 Heltene -
10.10 17:20 Valle Gress 5'er B H
Vålerenga G8 Heltene - Vålerenga Tippen -
13.10 15:00 Ullern kunstgress 2 5er E B
Ullern 7 - Vålerenga G8 Superhelt -
15.10 18:00 Valle Hovin kunstgress 2 5er A B
Vålerenga Kings - Vålerenga G8 Heltene -
19.09 18:00 Valle Hovin kunstgress 3 5er H H  
Vålerenga G8 Heltene - Skeid Bjørnene -  
15.09 16:00 Voksen grus 5er B B  
Vestre Aker 3 - Vålerenga G8 Superhelt -  
09.09 18:00 Kringsjå kunstg. 2 5er A B  
Lyn 2 - Vålerenga G8 Heltene -  
08.09 16:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G8 Superhelt - Grüner 4 -  
01.09 15:00 Tørteberg gress 5er B B  
Frigg Red - Vålerenga G8 Superhelt -  
15.10 18:00 Valle Hovin kunstgress 2 5er A B  
Vålerenga Kings - Vålerenga G8 Heltene -  
13.10 15:00 Ullern kunstgress 2 5er E B  
Ullern 7 - Vålerenga G8 Superhelt -  
10.10 17:20 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G8 Heltene - Vålerenga Tippen -  
25.09 18:30 Hullebergmyra kunstgress 5er A B  
Ullern 8 - Vålerenga G8 Heltene -  
22.09 16:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G8 Superhelt - Frigg Rød -  
19.09 18:00 Valle Hovin kunstgress 3 5er H H  
Vålerenga G8 Heltene - Skeid Bjørnene -  
15.09 16:00 Voksen grus 5er B B  
Vestre Aker 3 - Vålerenga G8 Superhelt -  
09.09 18:00 Kringsjå kunstg. 2 5er A B  
Lyn 2 - Vålerenga G8 Heltene -  
08.09 16:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G8 Superhelt - Grüner 4 -  
01.09 15:00 Tørteberg gress 5er B B  
Frigg Red - Vålerenga G8 Superhelt -  
27.08 18:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G8 Heltene - Vålerenga Kongeblå -  
25.08 16:00 Valle Gress 5 er A B  
Røa Allstars - Vålerenga G8 Heltene -  
20.08 18:00 Valle Hovin gress 5er B H  
Vålerenga G8 Heltene - Lommedalen 1 -  
23.06 15:00 Tørteberg gress 5er C B  
Frigg Rød - Vålerenga G8 Superhelt -  
18.06 18:00 Kringsjå gress 5er C B  
Lyn 1 - Vålerenga G8 Heltene -  
16.06 16:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G8 Superhelt - Vestre Aker 3 -  
11.06 18:00 Valle Gress 5 er A H  
Vålerenga G8 Heltene - Vålerenga Allstars -  
09.06 16:00 Dælenengen kunstgr. 5er B B  
Grüner 4 - Vålerenga G8 Superhelt -  
04.06 18:00 Valle Hovin gress 5er B H  
Vålerenga G8 Heltene - Vålerenga Kings -  
02.06 17:00 Valle Gress 5 er A B  
Vålerenga Tippen - Vålerenga G8 Heltene -  
30.05 17:30 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G8 Heltene - Ullern 8 -  
26.05 16:00 Hullebergmyra kunstgress 5er A B  
Ullern 7 - Vålerenga G8 Superhelt -  
24.05 17:00 Tørteberg gress 5er C B  
Frigg Red - Vålerenga G8 Superhelt -  
23.05 18:00 Nordre Åsen kg minibane 5?er B  
Skeid Bjørnene - Vålerenga G8 Heltene -  
19.05 17:00 Valle Hovin gress 5er B H  
Vålerenga G8 Superhelt - Frigg Rød -  
16.05 18:00 Valle Hovin kunstgress 3 5er G H  
Vålerenga G8 Heltene - Lyn 2 -  
12.05 16:00 Voksen grus 5er B B  
Vestre Aker 3 - Vålerenga G8 Superhelt -  
05.05 12:00 Valle Hovin kunstgress 2 5er A B  
Vålerenga Kongeblå - Vålerenga G8 Heltene -  
01.05 18:00 Valle Hovin kunstgress 3 5er H H  
Vålerenga G8 Heltene - Røa Allstars -  
24.04 18:00 Lommedalen kg nedre 5er A B  
Lommedalen 1 - Vålerenga G8 Heltene -  
11.04 18:00 Valle Hovin kunstgress 3 5er C H  
Vålerenga G8 Heltene - Lyn 1 -  
04.04 18:00 Valle Hovin kunstgress 2 5er B B  
Vålerenga Allstars - Vålerenga G8 Heltene -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift