Besøk våre lagsider

13.08 20:15 KGB2 H
Vålerenga Kvinner 3 - Skeid -
18.08 20:15 Grefsen kunstgress B
Kjelsås - Vålerenga Kvinner Senior C -
20.08 18:30 Domus Athletica B
OSI - Vålerenga Kvinner 3 -
25.08 20:15 KGB2 H
Vålerenga Kvinner Senior C - Bærum 2 -
27.08 20:15 KGB2 H
Vålerenga Kvinner 3 - Bækkelaget -
23.06 20:15 Bødalen gress B  
Amasone - Vålerenga Kvinner Senior C 5 - 2  
18.06 20:15 Trasop kunstgress B  
Oppsal - Vålerenga Kvinner 3 -  
12.06 20:00 Gress2 H  
Vålerenga Kvinner Senior C - Stabæk 3 2 - 2  
11.06 20:15 KFUM-Arena B  
KFUM - Vålerenga Kvinner 3 -  
09.06 20:15 Holmen Arena B  
Holmen - Vålerenga Kvinner Senior C 8 - 0  
23.10 20:15 KGB2 H  
Vålerenga Kvinner Senior C - Amasone -  
13.10 20:15 Nadderud kunstgress 2 B  
Stabæk 3 - Vålerenga Kvinner Senior C -  
08.10 20:15 KGB2 H  
Vålerenga Kvinner 3 - KFUM -  
06.10 20:15 KGB2 H  
Vålerenga Kvinner Senior C - Holmen -  
01.10 20:15 Føyka kunstgress B  
Asker SKK - Vålerenga Kvinner 3 -  
29.09 20:15 Linderud kunstgress B  
Oldenborg - Vålerenga Kvinner Senior C -  
26.09 20:15 KGB2 H  
Vålerenga Kvinner Senior C - Hasle-Løren -  
24.09 20:15 KGB2 H  
Vålerenga Kvinner 3 - Øvrevoll Hosle 3 -  
22.09 18:30 Nordstrand kunstgress B  
Nordstrand - Vålerenga Kvinner Senior C -  
21.09 16:00 KGB2 H  
Vålerenga Kvinner 3 - Bærums Verk Hauger -  
17.09 20:15 Gressbanen kunstgress B  
Ready - Vålerenga Kvinner 3 -  
15.09 20:15 KGB2 H  
Vålerenga Kvinner Senior C - Grei -  
10.09 20:15 KGB2 H  
Vålerenga Kvinner 3 - Langhus /Ski -  
08.09 20:15 Manglerud kunstgr. B  
Manglerud Star - Vålerenga Kvinner Senior C -  
03.09 20:15 Sandvika stadion B  
Bærum - Vålerenga Kvinner 3 -  
29.08 20:15 Lambertseter kunstgress B  
Lambertseter - Vålerenga Kvinner Senior C -  
27.08 20:15 KGB2 H  
Vålerenga Kvinner 3 - Bækkelaget -  
25.08 20:15 KGB2 H  
Vålerenga Kvinner Senior C - Bærum 2 -  
20.08 18:30 Domus Athletica B  
OSI - Vålerenga Kvinner 3 -  
18.08 20:15 Grefsen kunstgress B  
Kjelsås - Vålerenga Kvinner Senior C -  
13.08 20:15 KGB2 H  
Vålerenga Kvinner 3 - Skeid -  
23.06 20:15 Bødalen gress B  
Amasone - Vålerenga Kvinner Senior C 5 - 2  
18.06 20:15 Trasop kunstgress B  
Oppsal - Vålerenga Kvinner 3 -  
12.06 20:00 Gress2 H  
Vålerenga Kvinner Senior C - Stabæk 3 2 - 2  
11.06 20:15 KFUM-Arena B  
KFUM - Vålerenga Kvinner 3 -  
09.06 20:15 Holmen Arena B  
Holmen - Vålerenga Kvinner Senior C 8 - 0  
04.06 20:15 KGB2 H  
Vålerenga Kvinner 3 - Asker SKK -  
02.06 20:15 KGB2 H  
Vålerenga Kvinner Senior C - Oldenborg 1 - 0  
29.05 18:30 Grei kunstgress B  
Grei - Vålerenga Kvinner Senior C 3 - 0  
28.05 20:15 Jarmyra kunstgress B  
Øvrevoll Hosle 3 - Vålerenga Kvinner 3 -  
26.05 20:15 Løren kunstgress B  
Hasle-Løren - Vålerenga Kvinner Senior C 2 - 0  
23.05 20:15 Sandvika stadion B  
Bærum 2 - Vålerenga Kvinner Senior C 3 - 0  
21.05 20:15 Gommerud kunstgress B  
Bærums Verk Hauger - Vålerenga Kvinner 3 -  
19.05 20:15 KGB2 H  
Vålerenga Kvinner Senior C - Nordstrand 1 - 2  
14.05 20:15 KGB2 H  
Vålerenga Kvinner 3 - Ready -  
12.05 18:30 KGB2 H  
Vålerenga Kvinner Senior C - Manglerud Star 4 - 1  
11.05 16:00 Langhus kunstgress B  
Langhus /Ski - Vålerenga Kvinner 3 -  
07.05 20:15 KGB2 H  
Vålerenga Kvinner 3 - Bærum -  
30.04 20:15 Ekeberg kunstgress 2 B  
Bækkelaget - Vålerenga Kvinner 3 -  
28.04 20:15 KGB2 H  
Vålerenga Kvinner Senior C - Lambertseter 3 - 6  
23.04 20:15 KGB2 H  
Vålerenga Kvinner 3 - OSI 2 - 6  
09.04 20:15 Nordre Åsen kunstgressbane B  
Skeid - Vålerenga Kvinner 3 4 - 4  
08.04 20:15 KGB2 H  
Vålerenga Kvinner Senior C - Kjelsås 1 - 3  
02.04 20:15 KGB2 H  
Vålerenga Kvinner 3 - Oppsal 0 - 9  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Camilla Ø 27 1
Ida D 27 1
Ine G 28 1
Karoline Svensen B 24 1
Kristin T 27 1
Lena Minde S 23 1
Linnea O 22 1
Marita L 33 1
Marte Madland S 27 1
Moa Terjesdotter E 26 1
Silje Iren K 24 1
Stine A 27 1
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift